Přinášíme úsměv do života seniorů: Ježíškova vnoučata

Celoroční projekt Nadačního fondu Českého rozhlasu Ježíškova vnoučata plní už sedmým rokem přání seniorů. Těch, kteří rodinu už nemají nebo přišli o zájem vlastní rodiny.

V MI Estate si ceníme příležitosti podporovat ty, kteří to potřebují, i proto jsme se zapojili do tradiční charitativní akce Českého rozhlasu „Ježíškova vnoučata“. Rozhodli jsme se obdarovat AHC Senior centrum Meziboří elektrickým grilem 🥓🍗, který přinese radost a zpříjemní v letních dnech společné chvíle seniorům ☀️.

Podpora seniorů je pro nás klíčovou hodnotou. Stejně jako v loňském roce, kdy jsme v rámci projektu Ježíškova vnoučata darovali brýle pro virtuální realitu seniorům v Mariánské. Chtěli jsme, aby náš dar byl smysluplný a přinesl radost 💛 . Snad to nám to opět podařilo.

Některá přání zůstávají ale bez rezervace, jde zejména o nákladná přání, na která jednotlivci finančně nestačí, proto je tato sbírka tolik potřebná. Radost přináší seniorům celoročně. Peníze ze sbírky slouží např. na úhradu nákladných přání seniorů jako jsou speciální křesla, vozíky nebo další kompenzační pomůcky. Senioři, kteří jsou odkázáni na lůžko si přejí elektroniku nebo brýle pro virtuální realitu, díky nimž se vrací do vzpomínek nebo je přivádí na místa, která celý život toužili navštívit.

Jak být součástí Ježíškových vnoučat?

Stát se součástí Ježíškových vnoučat  může každý. Více informací ZDE

 

Celoroční projekt Nadačního fondu Českého rozhlasu Ježíškova vnoučata pomáhá skrze štědré dárce seniorům