MI Estate na Global Investment Summitu 2024

Letos jsme se objevili na největším investičním summitu roku 2024.

Již několikátý ročník Global Investment Summitu se konal 28. května na Pražském hradě a my z MI Estate jsme byli u toho. Tato mezinárodní akce, spojující lidi i firmy z oblasti investování, má každoročně za cíl vytvořit prostředí pro vzdělávání, setkávání, a budování vztahů mezi profesionály z oboru.

Program, nabitý celodenními přednáškami a diskusemi pokryl témata makroekonomie, dlouhodobých investic, tradingu, i alternativních investic. Během akce se rozebíraly možnosti vývoje české i světové ekonomiky na další roky. Nechybělo ani téma investičních příležitostí pro další roky, to se organizátoři rozhodli pokrýt prostřednictvím panelové diskuse. Nebylo překvapením, že se objevila i přednáška o investování do nemovitostí, a to v rámci bloku Alternativní investice, zde se hovořilo například o obchodu s nemovitostmi, nacházejícími se v komplikovaných situacích.

A když jsme u tématu nemovitostí, čím přispěl na této akci náš tým? Za MI Estate na Global Investment Summit dorazila naše obchodní ředitelka Lucie Spilková, přidal se také vedoucí oddělení výkupů Matěj Kajuk. Lucie Spilková dorazila jako host podcastu GIS&GECOMcast, ve kterém představila naši společnost a zodpověděla nejčastější dotazy. Zároveň dobře vysvětlila problematiku spoluvlastnických podílů a prozradila, s jakými komplikacemi našim klientům v rámci obchodování s nemovitostmi nejčastěji pomáháme.