Vyklízíme

Nemovitostem dáváme nový život

MI Estate je hrdým majitelem téměř 9000 nemovitostí. Řada z nich byla v důsledku špatných vztahů mezi původními vlastníky značně zanedbaná. Přesto vždy za férovou cenu podíl nebo celou nemovitost vykoupíme. To je pro nás ale jen začátek.

Vždy usilujeme o to, abychom po výkupu co nejrychleji dům, byt či jakýkoli jiný objekt vyklidili a případně opravili.

Zakládáme si na profesionálním přístupu. Proto veškeré vyklízecí a úklidové práce provádí naši odborníci s dlouholetými zkušenostmi z oboru. Odpad odvezeme vlastním nákladním vozem na skládku nebo do sběrného dvora, případně zajistíme jinou formu ekologické likvidace.

Výsledkem je plně vyklizená, čistá a často námi zrekonstruovaná nemovitost, které tak dáme nový život.

Dobrým příkladem je bytový dům U Kapitána v Pardubicích, který byl postaven téměř před sto lety architektem Karlem Řepou. Jednotlivé byty získaly po náročné, ale citlivé rekonstrukci zpět svou jedinečnou prvorepublikovou atmosféru.

Jsme také hrdí na další z aktuálních projektů, kterým je výstavba zcela nových rodinných domů. Své zázemí najde díky tomuto projektu v obci Dříteč, která zvítězila v roce 2014 v soutěži Vesnice roku Pardubického kraje, celkem 32 rodin.

Aktuálně je pak před námi přestavba panelového domu v malebné vesnici Skořenice na Pardubicku. Díky tomuto projektu vzniknou byty v dispozicích 1+kk, 2+kk a 2+1.

Nabídněte nám svou nemovitost i vy a umožněte, abychom postupně oživili svět nemovitostí.