Zásady ochrany osobních údajů

Ochrana osobních údajů je pro nás velmi důležitá, a proto jsme připravili zásady, které se této problematice věnují. Tyto zásady naleznete níže v PDF formátu, abyste si je mohli v případě potřeby stáhnout a v klidu pročíst.

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE:

  • V dokumentu naleznete veškeré informace o tom, jak, kde a proč standardně zpracováváme Vaše osobní údaje. Berte však na vědomí, že některé části zásad se nemusejí týkat zpracování Vašich osobních údajů, vždy záleží na charakteru naší obchodní spolupráce. V případě nejasností či dalších dotazů se na nás můžete kdykoliv obrátit pomocí kontaktních údajů uvedených v čl. 1.
  • Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDP)R Vám přináší práva, která se týkají osobních údajů, jedná se zejména o právo uplatnit námitku proti zpracování nebo právo na výmaz osobních údajů. Tato práva u nás můžete uplatnit a my se jimi budeme zabývat.
  • Dnešní doba je velmi komplexní, a proto musíme za účelem naší podnikatelské činnosti využívat dodavatele, kteří mohou rovněž zpracovávat Vaše osobní údaje. Těmto dodavatelům se říká zpracovatelé a musí zpracovávat Vaše údaje v souladu s našimi pokyny.
  • V rámci využívání internetových stránek využíváme cookies.
  • Pokud s Vámi budeme hovořit telefonicky, potom bude náš hovor s největší pravděpodobností nahráván a monitorován.
  • Pokud by mělo dojít ke zpracovávání osobních údajů nad rámec Informačního memoranda, budeme Vás o tom předem informovat.

KE STAŽENÍ:

Informační memorandum

Informační memorandum pro uchazeče o zaměstnání