Zúčastnili jsme se akcí charitativní organizace Debra

Zástupci společnosti MI Estate se zúčastnili dvou setkání s charitativní organizací DEBRA ČR. Ta na celém světě podporuje lidi se vzácným onemocněním, v Česku také známé jako nemoc motýlích křídel. Neformální akce se uskutečnily v říjnu a listopadu roku 2022 s nejvýznamnějšími partnery.

Debra pozvala zástupce naší společnosti na říjnovou akci Kino & koncert NADOTEK. Jednalo se o projekci dokumentu o životě lidí s nemocí motýlích křídel. Po té následovala beseda k filmu s jeho tvůrci, s pracovníky Debry i lékaři.

„Organizaci Debra podporujeme dlouhodobě. Je pro nás čest zapojit se do aktivit, které pomáhají a podporují pacienty s takto závažným nevyléčitelným onemocněním, ale také jejich rodiny,“ uvedla obchodní ředitelka společnosti MI Estate Lucie Spilková.

Druhé neformální setkání se uskutečnilo v listopadu v pražském hotelu Grandium s podtitulem „s Debrou a o Debře“. Kromě přímého kontaktu s lidmi, kteří za Debru přímo pomáhají, jsme si vyslechli informace o nové spotové kampani Debry, ale také o nových projektech pro pacienty s onemocněním motýlích křídel.

Zdroj: Debra ČR