Tančící dům hostil křest první české knihy o spoluvlastnických podílech

Tančící dům v Praze, nejznámější dekonstruktivistická budova v ČR, hostila ve středu 16. listopadu 2022 křest první české knihy o spoluvlastnických podílech. Jejím autorem je Maxim Ponomarenko, CEO MI Estate.

Spoluvlastnické podíly: Nová investiční příležitost je knihou pro začínající investory, makléře i zkušené obchodníky ale i pro ty, co chtějí zhodnotit své finanční prostředky.

Maxim Ponomarenko knihu napsal na základě svých zkušeností, ale také poznatků svých spolupracovníků. „Vnímám to jako příležitost. Prostřednictvím knihy chci seznámit všechny se světem bezpečného zhodnocení financí, a to nejen v době vysoké inflace,“ popsal důvody, které ho vedly k sepsání knihy. Ta kromě jiného představuje konkrétní příklady z praxe a rady, jak s obchodováním se spoluvlastnickými podíly začít.

Ambicí autora rovněž je, aby kniha každému otevřela prostor bezpečného zhodnocení peněz nejen v období vysoké inflace.

První kniha na českém trhu zabývající se problematikou spoluvlastnických podílů popisuje oblast podílového spoluvlastnictví, včetně platné legislativy. Čtenář se také dozví, na co se zaměřit a čeho se vyvarovat při nákupu či prodeji spoluvlastnického podílu.

Kniha je aktuálně již v prodeji. Společně s výtiskem knihy obdrží každý zájemce také její audio verzi a e-book. Více informací naleznete ZDE.

Zobrazit více fotografií