Sportovní kolekce pro kickboxerku Kláru Strnadovou

Již dlouhodobě podporujeme sport a nadějné sportovce. Tentokrát jsme podpořili mladou nadějnou kickboxerku Kláru Strnadovou.

Osmadvacetiletá rodačka z Klatov zápasí ve váhové kategorii do 52 kilogramů. Klára sbírá sportovní úspěchy jak v Česku, tak v zahraničí a má na kontě hned několik titulů a medailí. Mezi její největší úspěchy patří titul české mistryně nebo bronzová medaile na mistrovství Evropy.

Aby se Klára mohla ve své vášni dále zdokonalovat, vytvořili jsme pro ni a její tým kolekci sportovního oblečení na trénování. Kolekce obsahuje mikinu, legíny, tepláky, kraťasy, tričko a sportovní podprsenku. Autorka návrhu Petra Hejdusová se inspirovala filmovou superhrdinkou Wonder Woman, která je pro Kláru velkým vzorem. Její podobu má dokonce zvěčněnou na svém předloktí.

V Olympia Fitness Hostivař, kde Klára Strnadová šestkrát týdně tvrdě trénuje, proběhlo 4. 4. 2023 předání. Akce se za MI Estate účastnila Jana Kaščáková, Lucie Spilková, Nikola Pazderová a Matěj Kajuk společně s Petrou Hejdusovou, která stojí za celým grafickým vizuálem sportovní kolekce.

Celé setkání bylo velmi příjemné, Klára na svět působí jako tvrdá žena, ale ve skutečnosti je moc milá a skromná. Hned na místě si sportovní set vyzkoušela a jak můžete vidět, sedl ji jako ulitý. Co myslíte? 🙂