(NE)Tančírna a 15 let Nadace Krása Pomoci

(Ne)tančírna pro všechny generace byla nejen taneční akcí, ale také oslavou 15. narozenin Nadace Krása pomoci. K tomuto krásnému výročí 🎉 přejeme nadaci mnoho úspěšných let a stále rostoucí sílu v pomáhání těm, kteří to nejvíce potřebují. Děkujeme za vaši práci a podporu.

Poctivý rock'n'roll, kouzlo stepu a švih tance letkis - ZLATÁ ŠEDESÁTÁ! Všechny tyto prvky se objevily na tanečním parketu pro letošní (Ne)tančírnu pro všechny generace, kterou organizovala Nadace Krása pomoci. Téma "Zlatá šedesátá" se stalo klíčovým prvkem letošního programu, který byl zaměřen na oslavu Mezinárodního dne seniorů. Toto téma oživilo vzpomínky a zážitky těch, kteří pro svou mobilitu nemohli tančit, ale stále zůstali spojeni s taneční hudbou a veselými písněmi šedesátých let.

Hlavním doprovodem tanečního večera byla hudba Kvintetu divadla Semafor. Atmosféra byla uvolněná a nabízela skvělý způsob, jak strávit večer. Na parketu byl vidět nejen tanec návštěvníků, ale také ukázka profesionálního tance od Tanečního a sportovního klubu Silueta Praha. Taneční studio Andrea přineslo ukázku stepu a přidat se mohl opravdu každý.

Zobrazit více fotografií