Nakrmili jsme zvířátka na Farmě Naděje

Na sklonku roku jsme navštívili sněhem pokrytou Farmu Naděje v Dobrovítově na Kutnohorsku, kde se starají o převážně hospodářská zachráněná zvířata trochu jinak. MI Estate jim proto přivezlo velikou spoustu dobrot, aby se také ona měla na Vánoce dobře.

Dobrovolníci, kteří se o zdejší zvířata starají, mají jednoduchý recept. I přesto, že se jedná o hospodářská zvířata, chovají se k nim jako k domácím mazlíčkům. Poskytují jim proto větší porci lásky a péče.

Cílem je ukázat, že zvířata, která se většinou nazývají hospodářská a lidé z nich mají užitek, není nutné využívat. A že lze i bez živočišných produktů vést zdravý, šťastný a plnohodnotný život.

Zvířátka, kterým jsme přivezli spoustu dobrého jídla, a které jsme mohli také sami nakrmit, nám ukázala svou vděčnost. Jejich pozornost jsme si zkrátka naplno užívali.

Farma Naděje je provozována o celkové rozloze 2,6 hektaru v obci Dobrovítov, nedaleko Kutné Hory. Na farmě žije kromě dobrovolníků kolem 80 zachráněných zvířátek, jako jsou beránci, ovečky, kozičky, kozlíci, kůzlátka, prasátka, králíčci, slepičky, kohoutek, kočičky a kravičky.

Zdroj: farmanadeje.cz

Zobrazit více fotografií