MI Estate se představila na největším realitním veletrhu v ČR

Společnost MI Estate, jednička na trhu se spoluvlastnickými podíly, se představila, co by hlavní partner, na největší tuzemské akci pro realitní profesionály – REALITYfest, která se uskutečnila v pondělí 3. října v Praze.

„Co by hlavní partner veletrhu vnímáme význam podobných setkání profesionálů z oboru, který čeká patrně turbulentní období. To sebou vždy nese míru nejistoty, která se dá také ale vnímat jako příležitost. Příležitost ke změnám v přístupu a uvažování. Právě proto jsme chtěli všem návštěvníkům veletrhu nabídnout svou atraktivní koncepci investování do spoluvlastnických podílů,“ popsal zakladatel MI Estate Maxim Ponomarenko, který představil na REALITYfestu svou knihu o investování do spoluvlastnických podílů.

První kniha o spoluvlastnických podílech

Určena je makléřům, obchodníkům, začínajícím investorům i všem, kteří hledají jiný způsob zhodnocení svých peněz. Kniha Spoluvlastnické podíly: Nová investiční příležitost je postavena na zkušenostech z oboru, které autor se svými spolupracovníky za roky v byznysu načerpal.

„Kniha popisuje, co je podílové spoluvlastnictví, jaký vývoj měla a v jakém stavu je aktuální legislativa. Ale také na co se se zaměřit při nákupu nebo prodeji spoluvlastnického podílu. Obsahuje i příklady z praxe a rady, jak začít investovat,“ upřesnil Maxim Ponomarenko.

Návštěvníci REALITYfestu mohli stejně jako v loňském roce navštívit atraktivní panelovou diskusi Ženy v realitách, která byla přenášena on-line. Právě v tomto bloku konference se představila za MI Estate Lucie Spilková, obchodní ředitelka společnosti.

„Pozvání do panelové diskuse mě velmi potěšila a ráda jsem ji přijala. Šlo o jedinečnou příležitost prezentovat své zkušenosti z oboru, ale také setkat se s řadou úspěšných žen v realitách. Zároveň je příjemné vidět, že žen v realitách na vysokých pozicích rok od roku přibývá a neuvěřitelně tento obor obohacují,“ prohlásila Lucie Spilková.

MI Estate na REALITYfestu

Kromě zakladatele MI Estate a obchodní ředitelky zastupovali společnost na veletrhu ředitelka marketingového oddělení Jana Kaščáková a vedoucí oddělení výkupů Matěj Kajuk.

REALITYfest se uskutečnil hned v několika sálech pražského kongresového centra Clarion. Jeho letošním hlavním mottem je „2023 – krize nebo příležitost“. Na programu byly desítky odborných přednášek s celou řadou vystupujících, kteří představují špičku na tuzemském realitním trhu.

 

Zobrazit více fotografií