MI Estate hlavním partnerem CZECH SOCIAL AWARDS 2023

V letošním roce se společnost MI Estate stala hrdým partnerem desátého ročníku Czech Social Awards, který se konal 16. listopadu 2023 v pražském DOXu+ a provedla jím Zorka Hejdová. Tato akce, zaměřená na oslavu nejlepších osobností a projektů v oblasti sociálních médií, se nesla v duchu inovace, kreativity a inspirace.

Czech Social Awards každoročně představuje platformu, která dává prostor talentovaným jednotlivcům a inovativním projektům.  Oceněni byly významné osobnosti sociálních sítí. Nominace pro každou kategorii byly sestaveny odbornou porotou na základě tipů od veřejnosti. O absolutním vítězi rozhodli fanoušci!

Jedno z ocenění v kategorii YOUNG IMPACT předával CEO společnosti MI Estate Maxim Ponomarenko společně s Karlem Janečkem. Zvítězil Jiří Burýšek se svým YouTube kanálem Jirka vysvětluje věci.

Na akci byly předány ceny v několika kategoriích, včetně INFLUENCER, YOUNG IMPACT, TALENT, CONTENT, PROJECT, STARTUP a RESPONSIBILITY BRAND. Každá z těchto kategorií odráží různé aspekty a výzvy současné digitální éry a ukazuje, jak moc mohou sociální sítě ovlivnit a formovat naši společnost.

Přehled oceněných podle kategorií:

Speciální cenu Social Special Award si převzala Nikol Leitgeb, která dokázala sociální sítě využít k pomoci těm, kteří to potřebují. Večer byl plný inspirativních momentů a příležitostí pro setkání s významnými osobnostmi a my jsme moc rádi, že jsme mohli být součástí tohoto výjimečného večera.

Zobrazit více fotografií