Benefiční hokejové utkání na podporu nadačního fondu Úsměv nejen pro Kryštofa

V úterý 27. února 2024 se ČEZ stadion v Kladně obarvil do růžova, k příležitosti benefičního hokejové utkání mezi Rytíři Kladno a HC Verva Litvínov. Nebyl to jen obyčejný zápas. Byl to večer plný odvahy, sounáležitosti a neochvějné podpory v boji proti onkologickému onemocnění. Hráči na ledě nejenže bojovali za získání třech bodů, ale především pomáhali zvýraznit důležitost podpory těm, kdo čelí mnohem těžším bitvám mimo hokejovou arénu.

Společnost MI Estate s hrdostí stála u tohoto významného okamžiku, nejen jako divák, ale také jako jeden z přispěvatelů pro nadační fond Úsměv nejen pro Kryštofa. Tento fond poskytuje neocenitelnou pomoc onkologicky nemocným lidem.

Naše společnost, MI Estate spolu s CEO Maximem Ponomarenkem, nejenže podpořila tento benefiční zápas svou přítomností, ale také finančním příspěvkem. Věříme, že je naší společenskou povinností pomáhat tam, kde je to nejvíce potřeba a ukazovat solidaritu s těmi, kteří procházejí těžkými životními situacemi.

Zároveň vyzýváme všechny, aby se zapojili do dražby originálních růžových dresů a dalších památečních předmětů, které byly součástí tohoto jedinečného večera. Dražba je stále otevřená a výtěžek překračuje již 230 tisíc korun. Každý příspěvek, malý či velký, dělá rozdíl v životech těch, kteří potřebují naši pomoc nejvíce.

Zobrazit více fotografií