Výkup nemovitostí s věcným břemenem

Nejsme realitní kancelář, odkoupíme váš byt nebo dům napřímo

Prodat byt nebo dům s věcným břemenem není nic jednoduchého. Najít kupce pro nemovitost s břemenem je nadlouho. A když konečně po letech najdete kupce, musíte zařídit právníka, oběhat katastr a další úřady. V MI Estate vám ušetříme čas, nemovitost od vás odkoupíme za 24 hodin. Jsme přímí kupci, žádná realitní kancelář.

Věcné břemeno užívání/dožití pro nás není problém

Jsme experti na složité případy. Věcné břemeno pro nás není překážka. Poradíme si i v případě exekucí nebo nemovitosti s hypotékou. I vaše složitá situace má řešení.

Proč prodat nemovitost s věcným břemenem MI Estate?

Máme přes 14000 spokojených klientů, v našem portfoliu je více než 9000 nemovitostí. Každý náš výkup nemovitosti má svůj vlastní příběh stejně jako jeho majitelé. To, co se vám může zdát složité, je pro nás řešitelná situace.

Předložíme vám přehlednou a nezávaznou nabídku, vše za vás zařídíme a celý obchod zvládneme uskutečnit během 1 dne. Napište nám skrz kontaktní formulář a nechte na nás zbavit vás starostí.

Jak vypadá přímý výkup nemovitosti s MI Estate?

  • Vyplňte formulář na této stránce.
  • Vaši zprávu si přečte náš MI Estate specialista, který vám zavolá a společně se domluvíte na dalším postupu.
  • My pro vás zpracujeme návrh řešení a také cenovou nabídku.
  • Administrativou se nemusíte zabývat, tu nechte na nás.
  • Podepisujeme smlouvu. Při podpisu obdržíte zálohu / část kupní ceny / kupní cenu bez zbytečných prodlení.
  • Hurá! Jste bez starostí a my vám k tomu vyplatíme zbytek dohodnuté ceny.

Konzultace s MI Estate je zdarma

Popište nám blíže, jak nemovitost vypadá, proč ji prodáváte a jakou právní vadou je zatížená. My vám během chvilky pošleme návrh řešení i cenou nabídku. Do detailů vám popíšeme, jak výkup nemovitosti s věcným břemenem probíhá. Abyste věděli, co vás čeká. A pokud si stále nejste jisti, přečtěte si recenze spokojených zákazníků.

Těšíme se na vaši zprávu v kontaktním formuláři.