Prodej nemovitostí v exekuci: Vykoupíme byt, dům i pozemek v exekuci

Vykoupíme vaši nemovitost v exekuci napřímo

Stačí krátkodobý výpadek příjmů a vy přestáváte včas splácet finanční závazky. Exekuce pomalu klepe na dveře. A s ní i třeba dražba vašeho movitého i nemovitého majetku.

Jak z takové situace ven? Řešením může být prodej vaší nemovitosti, která je v exekuci. Jsme přímí prodejci, nabídneme vám nejvyšší možnou cenu. Vše zařídíme za vás a postaráme se o všechno. Dejte starostem sbohem.

Prodejte nám vaši nemovitost v exekuci

Myslíte si, že je váš byt či dům v exekuci neprodejný? Pomohli jsme již 14000 klientům, vlastníme přes 9000 nemovitostí, jsme odborníci na složité případy. Poradíme si i s věcným břemenem a odkoupíme i dům ve špatném technickém stavu.

Společně najdeme to nejlepší možné řešení. Předložíme vám srozumitelnou, a hlavně nezávaznou nabídku. A nebojte se, zvládneme to rychle.

Vytáhneme vás z dluhové pasti: Odkoupíme domy i byty v exekuci

I vaše situace má řešení. Náš MI Estate specialista vás provede celým procesem odkupu a připraví vám cenovou nabídku. Společně se pak domluvíte na průběhu prodeje. Stačí jen vyplnit náš kontaktní formulář.

Všechno vyřešíme za vás. Domluvíme se s věřiteli. Vyřešíme úřady, banky i exekutory. Zajistíme všechny smlouvy i zápisy. Máme to pod kontrolou.

Prodejem vaší nemovitosti v exekuci zastavíme vaše dluhy. Napište nám nezávaznou zprávu do kontaktního formuláře. Čím dříve se ozvete, tím rychleji budete mít peníze na zaplacení vašich závazků.