Prodejte nemovitost v insolvenci MI Estate

Vykoupíme vaši nemovitost v insolvenci napřímo

Špatná finanční situace si nevybírá. Narůstající dluhy, neuhrazené platby za energie nebo nájem, dlužné na sociálním a zdravotním pojištění vás mohou zcela pohltit. Pokud nedokážete splácet své finanční závazky, hrozí vám insolvence (osobní bankrot).

Takovou složitou situaci můžete vyřešit prodejem vaší nemovitosti – bytu, domu nebo pozemku. Prodejte nám váš dům v insolvenci. O vše se postaráme a zbavíme vás starostí.

MI Estate: Vykoupíme nemovitost v insolvenci

Insolvence není to jediné, co vás trápí? Má nemovitost ještě věcné břemeno a je ve špatném technickém stavu? Nebojte se, poradíme si s jakoukoli složitou právní situací a nebojíme se komplikací. Své o tom ví přes 14000 našich spokojených klientů.

Společně se seznámíme s vaší situací a nabídneme vám srozumitelnou, a hlavně nezávaznou nabídku. Celý obchod zvládneme uskutečnit rychle.

Úspěšně realizujeme i zdánlivě neřešitelné obchody tak, aby byli naši klienti spokojení

Podáme vám pomocnou ruku. Nenecháme vás v tom. Všechno s vámi projdeme a společně s našimi MI Estate specialisty najdeme to nejlepší řešení k prodeji vaší nemovitosti v insolvenci. Stačí jen vyplnit náš kontaktní formulář a my se vám ozveme.

Nechte to na nás. Se všemi věřiteli budeme komunikovat my. Postaráme se o úřady, banky nebo exekutory. Zařídíme všechny smlouvy i zápisy, aby vše proběhlo tak, jak má.

O všechno se postaráme za vás. Obraťte se na nás, napište nám nezávaznou zprávu do kontaktního formuláře a vykročte z dluhové pasti.