Byt č. 8 – Zita

Celková cena: 4 850 000 Kč

Exkluzivně Vám nabízíme nově zrekonstruovaný byt č. 8 - Zita (pojmenovaný po herečce Zitě Kabátové) v centru Pardubic. Celková plocha bytu činí 71,6 m2, sklep 8,8 m2 o dispozici 2+1 nacházející se ve 3. NP s okny orientovanými na východ.

Byt nabízí vstupní chodbu, koupelnu s vanou a samostatnou toaletu, kuchyň s kuchyňskou linkou atypické dispozice na míru včetně spotřebičů (myčka nádobí, vestavná lednice s mrazákem, trouba, indukční varná deska, digestoř, pracovní plocha osvětlena LED páskem), jídelní kout, technickou místnost na pračku se sušičkou nebo kuchyňskou spíž, velkou ložnici s dostatkem prostoru na velkou šatní skříň a pracovní nebo dětský kout, obývací pokoj atypické dispozice s dostatkem prostoru na pracovní kout.

Byt je po nákladné a citlivé rekonstrukci, kde byla snaha ponechat co nejvíce prvků z dob první republiky.

Bytový dům U Kapitána byl postaven před téměř sto lety architektem Karlem Řepou na křižovatce ulic Jana Palacha a Staňkova v Pardubicích – Zelené předměstí.

Naproti přes ulici se nachází park, 1 min chůze od domu je ZŠ Staňkova a městský atletický stadion, MŠ je pouhé 3 minuty chůze, do centra jezdí MHD. Možnost parkování na hlídaném parkovišti.

Klidná lokalita s dobrou dostupností a veškerým občanským vybavením blízkosti centra města.
Už na první pohled na Vám byt vdechne klidnou, svěží a příjemnou atmosféru.
Doporučujeme prohlídku.

Více informací zde:

Máte zájem nebo jakýkoliv dotaz?
Kontaktujte nás:

Tel.:+420 602 419 411
Email: info@miestate.cz