Byt č. 4 – Hugo

Celková cena: 4 995 000 Kč

Exkluzivně Vám nabízíme nově zrekonstruovaný byt č. 4- Hugo (pojmenovaný po herci Hugo Hassovi) v centru Pardubic. Celková plocha bytu činí 71,6 m2, sklep 7,6 m2, terasa 13m2 o dispozici 2+1 nacházející se ve 2. NP s okny orientovanými na východ.

Byt nabízí vstupní chodbu, koupelnu s vanou a samostatnou toaletou, kuchyň s kuchyňskou linkou atypické dispozice na míru včetně spotřebičů (myčka nádobí, vestavná lednice s mrazákem, trouba, indukční varnou desku, digestoř, pracovní plochu osvětlenou LED páskem), jídelní kout, technickou místnost na sušičku nebo kuchyňskou spíž, obývacím pokojem s knihovnou, velkou ložnicí s dostatkem prostoru na velkou šatní skříň a pracovním nebo dětským koutem, obývací pokoj atypické dispozice, s dostatkem prostoru na pracovní koutek se vstupem na velkou terasu s výhledem do zeleně parku.
Byt je po nákladné a citlivé rekonstrukci, kde byla snaha ponechat co nejvíce prvků z dob 1. Republiky.

Bytový dům U Kapitána byl postaven téměř před sto lety architektem Karlem Řepou na křižovatce ulic Jana Palacha a Staňkova v Pardubicích – Zeleném předměstí.

Naproti přes ulici se nachází park, ZŠ Staňkova je 1 min chůze od domu, naproti je městský atletický stadion, MŠ je 3 minuty chůze, do centra jezdí MHD. Možnost parkování na hlídaném parkovišti.

Klidná lokalita s dobrou dostupností a veškerým občanským vybavením blízkosti centra města.
Už na první pohled na Vám byt vdechne klidnou, svěží a příjemnou atmosféru.
Doporučujeme prohlídku.

Více informací zde:

Máte zájem nebo jakýkoliv dotaz?
Kontaktujte nás:

Tel.: +420 602 419 411
Email: info@miestate.cz