Byt č. 3 – Oldřich

Celková cena: 5 389 000 Kč

Exkluzivně Vám nabízíme nově zrekonstruovaný byt č. 3- Oldřich (pojmenovaný po herci Oldřichu Novém) v centru Pardubic. Celková plocha bytu činí 75,1 m2, sklep 7,8 m2 a plochou lodžie 5, m2 o dispozici 2+1 nacházející se ve 2. NP s okny orientovanými na východ a na západ.

Byt nabízí vstupní chodbu, koupelnu s vanou a samostatnou toaletou, prostornou kuchyň s kuchyňskou linkou atypické dispozice na míru včetně spotřebičů (myčka nádobí, vestavná lednice s mrazákem, trouba, indukční varnou desku, digestoř, pracovní plochu osvětlenou LED páskem), jídelnu, obývacím pokojem s knihovnou, velkou ložnicí s dostatkem prostoru na velkou šatní skříň a pracovním nebo dětským koutem, technickou místnost na pračku se sušičkou, lodžií s výhledem do společné zahrady.
Byt je po nákladné a citlivé rekonstrukci, kde byla snaha ponechat co nejvíce prvků z dob 1. Republiky.
Byt č. 3 je VZOROVÝ BYT a prodává se včetně veškerého vybavení a nábytku na míru.

Bytový dům U Kapitána byl postaven téměř před sto lety architektem Karlem Řepou na křižovatce ulic Jana Palacha a Staňkova v Pardubicích – Zeleném předměstí.

Naproti přes ulici se nachází park, ZŠ Staňkova je 1 min chůze od domu, naproti je městský atletický stadion, MŠ je 3 minuty chůze, do centra jezdí MHD. Možnost parkování na hlídaném parkovišti.

Už na první pohled na Vám byt vdechne klidnou, svěží a příjemnou atmosféru.
Doporučujeme prohlídku.

Více informací zde:

Máte zájem nebo jakýkoliv dotaz?
Kontaktujte nás:

Tel.:+420 602 419 411
Email: info@miestate.cz