Byt č. 2 – Antonín

Celková cena: 3 995 000 Kč

Exkluzivně Vám nabízíme nově zrekonstruovaný byt č. 2- Antonín (pojmenovaný po herci Antonínu Novotném) v centru Pardubic. Celková plocha bytu o dispozičním uspořádání 2+kk o celkové výměře 57,8 m2. K bytu náleží sklepní jednotka s 8,3 m2. Nacházející se ve 2. NP s okny orientovanými na jih.

Byt nabízí prostornou vstupní chodbu, koupelnu se sprchovým koutem a samostatnou toaletou s umyvadlem, obytný prostor s kuchyňskou linkou atypické dispozice na míru včetně spotřebičů (myčka nádobí, vestavná lednice s mrazákem, trouba, indukční varnou desku, digestoř, pracovní plochu osvětlenou LED páskem), jídelním koutem a obývacím prostorem, velkou ložnicí s dostatkem prostoru na velkou šatní skříň a pracovním nebo dětským koutem.

Byt je po nákladné a citlivé rekonstrukci, kde byla snaha ponechat co nejvíce prvků z dob první Republiky.

Bytový dům U Kapitána byl postaven téměř před sto lety architektem Karlem Řepou na křižovatce ulic Jana Palacha a Staňkova v Pardubicích – Zeleném předměstí.

Naproti přes ulici se nachází park, ZŠ Staňkova je 1 min chůze od domu, naproti je městský atletický stadion, MŠ je 3 minuty chůze, do centra jezdí MHD. Možnost parkování na hlídaném parkovišti.

Klidná lokalita s dobrou dostupností a veškerým občanským vybavením blízkosti centra města.
Už na první pohled na Vás z bytu dýchá klidná, svěží a příjemná atmosféra.
Doporučujeme prohlídku.

Více informací zde:

Máte zájem nebo jakýkoliv dotaz?
Kontaktujte nás:

Tel.:+420 602 419 411
Email: info@miestate.cz