Nemovitosti s dluhy, hypotékou či zástavou

Vykoupíme vaše zadlužené nemovitosti napřímo

Pokud jste se dostali do situace, kdy nejste schopni splácet hypotéku, nebo další půjčky, je jen otázkou času, kdy se k vám může stavit nezvaný host – exekutor. Ten ale bohužel vaši nemovitost většinou prodá pod cenou v dražbě, a vy se tak z dluhů nedostanete.

Pomůžeme vám z téhle situace ven. Odkoupíme vaši zastavenou nebo zadluženou nemovitost a vy tak budete mít na zaplacení dluhů. Prodáte nám váš dům nebo byt napřímo, dostanete od nás tak nejvyšší možnou nabídku.

Prodejte nám váš dům s hypotékou

Nebojte se, jakkoliv zadlužená nemovitost má pro nás cenu. Jsme odborníci, pomohli jsme již 14000 klientům, vždy najdeme to nejlepší možné řešení. Poradíme si se spoluvlastnickými podíly i věcným břemenem. Nevadí nám ani špatný technický stav vašeho domu.

Jakmile se seznámíme s vaší situací, připravíme vám srozumitelnou a nezávaznou nabídku. A nebojte se, jakmile nám dáte pokyn, vše rychle zařídíme.

Řešením je prodat byt i s hypotékou

Nezoufejte, každá situace má řešení, i ta vaše. Náš MI Estate specialista vás seznámí s celým postupem odkupu a rovnou nachystá nezávaznou cenovou nabídku. Na průběhu prodeje se pak společně domluvíte. Vyplňte kontaktní formulář a ozveme se.

Nechte všechno na nás. Vezmeme si na starost komunikaci s věřiteli. Domluvíme se s bankou, úřady i exekutorem. Postaráme se o smlouvy i zápisy. Zvládneme to.

Prodejem vaší nemovitosti s dluhy se dostanete z finanční tísně. Stačí nám jen zanechat zprávu v kontaktním formuláři. Čím dříve to začnete řešit, tím dříve vám pomůžeme s oddlužením.