MI Estate pomáhá

U nás v MI Estate si uvědomujeme, jak je pomoc druhým v dnešní době důležitá. V rámci podpory pomoci lidem, jsme se rozhodli spolupracovat s dětským domovem Klokánek, který je projektem Fondu ohrožených dětí. Jako nezisková organizace je FOD, z velké části závislý na podpoře občanské společnosti a soukromých objektů. Společnost MI Estate je hrdá na to, že dodává kvalitní nábytek, kuchyňské vybavení a potraviny pro Klokánek v Praze - Prosek.

Naše společnost MI Estate si stojí za tím, že zajistit spokojenější život našim čtyřnohým přátelům je stejně důležitá jako péče o každého našeho klienta. Proto se naše společnost dohodla s útulkem JK Pablo na obstarání krmiva a pamlsků pro všechny zvířátka v tomto útulku. Navíc jsme zprostředkovali odbornou veterinární pomoc, která jim zajistí důstojný a zdravý život a možná přispěje k tomu, že si je v blízké budoucnosti adoptuje milujíci rodina, která jim dá nový domov.

 

Podporujeme malé školy

Navštívili jsme malou MŠ a ZŠ Nečín, kde proběhlo slavnostní šerpování předškoláků.

Pro malé prvňáčky je začátek školy výjimečný, proto jsme se rozhodli podpořit Vašíka, syna naší paní ředitelky a jeho budoucí spolužáky. Novou životní etapu jsme oslavili velkolepě.