Úbislavice – Stav

Celková cena: 2 990 000 Kč

Exkluzivně si vám dovolujeme nabídnout zemědělskou usedlost v OV na vlastním pozemku v malebné vesničce Úbislavice - Stav, okr. Jičín.

Nemovitost je vhodná ke kompletní rekonstrukci a díky tomu si vytvořit ideální domov, dle svých představ.

Nemovitost je vhodná k celoročnímu bydlení či jako rekreační objekt k úniku ze stereotypu velkoměsta a nalezení oddechu v krásné přírodě.

Na pozemku je několik dřevěných budov, které dříve sloužily k uskladnění věcí a chovu hospodářských zvířat.

Dům je zděný, střecha odpovídá stáří, při plánování rekonstrukce, lze využít půdních prostor.

Užitná plocha a nádvoří tvoří 1 237 m2, objekt se nachází v uzavřeném dvoře, který nabízí velké soukromí a klid. Na pozemku je vlastní studna a jímka, dům je kompletně vyklizen.

Na objekt zemědělské usedlosti navazuje stodola. Konstrukce stodoly je tvořena kombinací vyzděných pilířů a dřevěných výplní.

Kolem domu je umístěna zahrada, kde se nachází travní porost a vzrostlé stromy. Jedná se o rovinatý oplocený pozemek. Parkování je možno ve dvoře nebo na veřejném prostranství před domem.

Úbislavice leží 5 km JZ od města Nová Paka při silnici č.I/16 (Praha – východní Krkonoše), které nabízí komplexní občanskou vybavenost, stejně jako skvělou dostupnost do blízkého Špindlerova Mlýna, který nabízí nespočet zimních radovánek. Od října 2005 se obec stala součástí evropského geoparku Český ráj pod záštitou UNESCO.

V případě bližších informací nás neváhejte kontaktovat, stejně jako pro domluvení prohlídky.

 

Máte zájem nebo jakýkoliv dotaz?
Kontaktujte nás:

Tel.: +420 704 601 682
Email: slechtova@miestate.cz