Čekyně

Celková cena: 3 990 000 Kč

Exkluzivně si vám dovolujeme nabídnou rodinný dům  3 +1 – 60m2 na  pozemku o velikosti  502m2 v  malebné vesnici Čekyně –  Přerov VII.

Jedná o řadový krajní dům, který poskytuje nerušené soukromí, nepodsklepený, s možností využití půdní vestavby.

Dům s jedním nadzemním podlažím, je možné ihned využít k nastěhování nebo zvolit variantu rekonstrukce a přizpůsobení vlastnímu stylu bydlení.

Fasáda je břízolitová. Okna jsou dřevěná špaletová, vnitřní dveře jsou plné a prosklené, podlahy jsou z dlažby a PVC. WC je splachovací, koupelna s vanou, umyvadlo. Vybavení kuchyně je s linkou, varná deska, vytápění je ústřední, plynový kotel a kotel na pevná paliva, teplá voda je z boileru a z průtokového ohřívače. Schody na půdu jsou dřevěné.

Dům z roku 1943 je zděný, smíšené zdivo s kamenem, střecha je polovalbová s krytinou z osinkocementových šablon, bleskosvod chybí, klempířské prvky jsou z pozinkovaného plechu.

Celkový stav odpovídá věku, i když v průběhu let docházelo k menší modernizaci.

Objekt je napojen na elektřinu, veřejný vodovod, kanalizaci a plyn. U domu se dále nachází dvě menší vedlejší stavby - dřevěná a zděná, které je možno využít jako garáž, dílnu či pro chov domácích zvířat.

Parkování je před domem na vlastním pozemku.

Místo je ve výborné dostupnosti do centra Přerova ( 4,5 km) , před domem zastávka autobusu.

Dům je v hodný k trvalému bydlení či jako rekreační objekt pro nalezení vlastního klidu v přírodě, v okolí je nespočet možností ke sportovnímu vyžití, procházkám do lesa či koupání.

Máte zájem nebo jakýkoliv dotaz?
Kontaktujte nás:

Tel.: +420 704 601 682
Email: slechtova@miestate.cz