Pronájem atypického RD v obci Kostelec u Hluboké nad Vltavou

Celková cena: 30 000,- Kč

Exkluzivně nabízíme k pronájmu dům v obci Kostelec u Hluboké nad Vltavou, nedaleko Českých Budějovic. Dům se nachází na pozemku o rozloze 642 m2, může sloužit jak k trvalému, tak k rekreačnímu bydlení.
Využití těchto prostor nabízí velkou škálu možností (vícegenerační dům, penzion, sídlo firmy, prostory pro podnikání atd.)
Za vstupními vraty se nachází parkovací místo. Vlevo je toaleta a koupelna. Při pohledu rovně uvidíte udržovanou zahradu s bazénem a zastřešený prostor k posezení v uzavřeném prostoru klidové zóny. Následně vpravo vstoupíme do objektu, do malé chodby. První dveře vlevo vedou do sklepa. První dveře vpravo vedou do pokoje a z tohoto pokoje můžete vstoupit do dalšího pokoje. Za druhými dveřmi vpravo je pokoj. Z tohoto pokoje vlevo můžeme vstoupit následně do dalšího pokoje. V tomto pokoji jsou dřevěné schody, po kterých vstoupíme do velkého pokoje v prvním patře. Z chodby rovně se nacházíme v kuchyni. Z kuchyně vlevo vstoupíme do pokoje a následně do dalšího pokoje. Topení v obytné části je zajištěno elektrickými přímotopy a krbovými kamny. Z chodbičky na konci vlevo vcházíte do pokoje. Další dveře ze dvora slouží jako vchod na půdu. Kde můžete vybudovat další pokoje. Za posledními dveřmi ze dvora se nacházel chlév. Tato místnost teď slouží jako dílna. Přímo z komunikace můžete vstoupit do dvou místností, které můžou sloužit jako vinný sklípek.
Dům je připojen na el. energii, kanalizaci a vodu.
V případě dalších dotazů, nás neváhejte kontaktovat.

Máte zájem nebo jakýkoliv dotaz?
Kontaktujte nás:

Andrea Šlechtová
Tel.: +420 704 601 682
Email: slechtova@miestate.cz